close
تبلیغات در اینترنت
عزیزی: آقای مدیرکل استان چرا به آن طرف غش کردید؟!

كانون هواداران كريستيانو رونالدو

وی افزود: من نمی‌دانم که چطور می‌شود مدیر کل یک استان به دروغ از خودش نامه بدهد و اعلام کند که وفایی نمی‌خواهد تیم داری کند، آقای کفاشیان گفت که شما می‌توانید از طرف من این موضوع را تکذیب کنید. من به کفاشیان گفتم شما نباید استعلام بگیرید که آیا این نامه واقعیت داشته است یا خیر که کفاشیان حرف من را پذیرفت.

عزیزی ادامه داد: مدیر کل در این موضوع ذینفع است و اگر نبود به دروغ نامه نمی‌نوشت. چطور بگویم، شرعا دنیا و آخرتشان را فروختند و قانونا هم به عنوان نفر اول ورزش یک استان از یک عده طرفداری کرده و ما و مجموعه آقای وفایی از ایشان شکایت می‌کنیم. شما مدیر کل ورزش هستید، عدالت را برقرار کنید و به قول علی دایی به سمت کسی غش نکنید. نمی‌دانم آن طرف چه چیزی است که آن طرف غش کرده است.

مدیرفنی تیم ابومسلم تاکید کرد: وزرات ورزش دو روز است که می‌خواهد نظرش را راجع به این موضوع  اعلام کند و با این تخلفاتی که مدیر کل آن انجام داده، وزارت ورزش به چه چیزی فکر می‌کند و باید سریعتر ورود کند.

وی ادامه داد: اگر حق را به طرف مقابل هم بدهند مشکلی نیست اما آنها نمی‌توانند قراردادهای بازیکنانشان را ثبت کنند و در این صورت خیلی از تیم‌های دیگر مدعی می‌شوند که قراردادهای جدیدی ثبت کنند. ما طبق نامه فدارسیون قراردادهایمان را ثبت کردیم و هیچ مشکلی نداریم. وقتی این موضوع را به کفاشیان گفتم، کفاشیان شاخ درآورده بود و او گفت چرا مدیر کل یک استان از طرف دیگران به دروغ نامه می‌نویسد و به فدارسیون ارسال می‌کند؟ مدیر کل استان به آن سمت غش کرده و دوست دارد تیم را به دوستان و رفقایش محول کند. ما فوتبالی‌ها زیر مجموعه فوتبال هستیم و در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون در مشهد به کفاشیان گفتم شما باید برای ما تصمیم بگیرید. فدارسیون فوتبال باید در این موضوع ورود کند. سه سال است که تیم دست وفایی بوده و هزینه کرده و حتی مالکیت این تیم هم به ایشان داده شده است اما نمی‌دانم در این استان چه خبر است. من روی سرم دو تا شاخ درآمده است، نمی‌توانم طاق باز بخوابم، باید هر چه سریعتر تکلیف این موضوع روشن شود.

عزیزی در ادامه این مصاحبه در مورد تیم ملی گفت: بازی با تایلند برای ما راحت است، این تیم در حد و اندازه‌های تیم ما نیست.

وی در مورد درگیری‌های اخیر کی‌روش با باشگاه‌ها گفت: اگر کی‌روش منطقی صحبت کند حق با کی‌روش است در غیر این صورت باشگاه‌ها هزینه می‌کنند و حق و حقوق دارند. باید نظر آنها را هم ملاک قرار داد.

مهاجم اسبق تیم ملی در خصوص اینکه تیم ملی بازی های تدارکاتی در این مدت نداشته است، عنوان کرد: هر چه بازی‌های تدارکاتی بیشتر باشد بهتر است. چون بازیکنان کار هم قرار می‌گیرند و هماهنگی‌ آنها بیشتر می‌شود، تیم ملی نیازمند بازی‌های تدارکاتی است. حتی با تیم‌های ضعیف.

عزیزی در مورد صعود تیم ملی از گروه خودش در جام جهانی گفت: این موضوع را باید از سرمان بیرون کنیم و هر کسی این وعده را داده است، وعده سر خرمن بوده است و اگر گفتند با انجام 50 بازی دوستانه هم خیلی سخت است ما نیاز به 3-4 معجزه داریم تا صعود کنیم. مردم از تیم ملی بازی‌های قابل قبول می‌خواهند، ما می‌توانیم مردم را با انجام بازی‌های خوب راضی کنیم، همانطور که تیم 98 با یک برد و دو شکست مردم را راضی کرد. چون بازی‌های خوبی انجام داده بودیم.

وی درمورد درگیری دایی و مایلی‌کهن گفت: حق را به دایی می‌دهم، من هم اگر کسی در زندگی شخصی‌ام ورود کند با او برخورد می‌کنم اما این درگیری‌ها نه به نفع دایی است و نه مایلی کهن، فقط یک عده که بیرون گود نشستند و با این دو نفر مشکل دارند را خوشحال می‌کنند.
برچسب ها:عزیزی،
امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 23

[ دوشنبه 15 مهر 1392 ] [ 15:27 ] [ جواد حسین پور ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه