close
تبلیغات در اینترنت
ویلشر: مهاجمان خوبی داریم؛ از جرارد و لمپارد درسهای زیادی می گیرم

كانون هواداران كريستيانو رونالدو

سه شیر در دو بازی پایانی اش درمرحله مقدماتی جام جهانی 2014 درقاره اروپا باید مقابل دوتیم مونته نگروو لهستان قرار بگیرد.

ویلشر معتقد است که مهاجمان آماده تیمش به ویژه وین رونی و دانیل استوریج می توانند در این دو بازی تفاوتها رارقم بزنند.

ویلشر در صحبت هایی به خبرنگاران گفت:« ما استوریج و رونی را داریم و آنها به اردوی تیم ما بازگشته اند و این اتفاق بزرگی برای ما خواهد بود؛ چون ما می خواهیم بهترین بازیکنانمان را در اختیار داشته باشیم. البته باید بگویم که ریکی لامبرت هم عملکرد فوق العاده ای داشت. او چند گل زد و در بازی با اوکراین که بازی سختی هم بود عملکرد خوبی داشت. ما دفو را هم داریم که می تواند از هر جایی از زمین گل بزند و دانی ولبک هم آماده به نظر می رسد. ما ترکیب خوبی در خط حمله تیممان داریم و این می تواند برای ما کمک بزرگی باشد.»

ستاره خط میانی آرسنال به علاوه معتقد است که تجربه بازیکنانی مثل فرانک لمپارد و استیون جرارد هم می تواند به کار شاگردان هاجسون بیاید:« من به عنوان یک بازیکن جوان با تماشای بازیهای لمپارد و جرارد رشد کردم و می توانیم از هردوی آنها درسهای زیادی بگیریم.شیوه پاس دادن های استیون جرارد، دقت پاسهای او و نحوه ای که توپ را زیر پایش به گردش در می آورد و شیوه پیشروی لمپارد و رکورد گلزنی اش حرفهای زیادی برای گفتن دارند و من می توانم از هردوی آنها درس بگیرم.»

انگلیس روز جمعه مقابل مونته نگرو قرار می گیرد؛ تیمی که یک امتیاز کمتر از سه شیر کسب کرده و ویلشر از هم تیمی هایش خواسته تا خود را آماده رویارویی با شاگردان برانکو برنوویچ نمایند: « ما باید متمرکز باشیم. ما باید به سبک بازی مونته نگرو و نقاط قوت و  توانایی های این تیم توجه کنیم. خوب است که شکست ناپذیر هستیم ولی این امکان وجود دارد که با وجود حفظ رکورد شکست ناپذیری مان به جام جهانی نرسیم. ما این را نمی خواهیم . ما دوتیم بزرگ رامقابلمان داریم و باید عملکرد خوبی دراین دو بازی از خودمان به نمایش بگذاریم.»


طبقه بندی: چلسی، لویرپول، ارسنال،
برچسب ها:ویلشر، چلسی، لویرپول، ارسنال، جرارد، لمپارد،
امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 65

[ چهارشنبه 17 مهر 1392 ] [ 19:25 ] [ جواد حسین پور ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه